Кошик
600 відгуків
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом

Що варто знати про фунгіциди?

Що варто знати про фунгіциди?

Фунгіциди мають дуже широкий спектр застосування, їх призначення — боротьба зі шкідливими патогенами, що з'являються на культурних рослинах. Під час оброблення фунгіциди руйнують клітини грибів, створюють захисний бар'єр і не допускають проникнення грибів усередину рослин.

Типи та причини виникнення грибкових захворювань у рослин

Грибки на рослинах найшвидше поширюються за сприятливих для них умов:

  • Багато грибів потребують вологи, щоб розвинутися й заразити сусідні рослини — це вологолюбні гриби (оміцети або псевдогриби, як-от Pythium, Phytophthora або асцити). Тому забезпечте гарну циркуляцію повітря й стежте за тим, щоб листя рослин не було мокрим занадто довго та дуже часто. 
  • Грибки також можуть поширюватися під час роботи з посівами ножами та ножицями. З цієї причини стежте за тим, щоб їх регулярно чистили.
  • Некротрофні гриби, що віддають перевагу мертві рослинні клітини. Гарна гігієна, як-от видалення мертвих частин рослин, є тут однією з відповідних профілактичних заходів.
  • Біотрофним грибам для зараження й розмноження потрібні живі клітини. Примірами є борошниста роса або бура іржа. Ці гриби часто мають обмежену кількість рослин-господарів. Їм не завжди потрібна волога для проростання. Пліснява краще розвивається в сухих умовах.

Зернові фунгіциди в Україні

«Аристидс» — надійний постачальник продукції для фермерів, пропонує системні фунгіциди купити в інтернет-магазині, здатні боротися з грибковими зараженнями зсередини рослини, а також контактні фунгіциди, що утворюють захисний шар на поверхні рослини. 
Фунгіциди видаляють спалах багатьох грибкових захворювань на вашому зерні, які потенційно можуть виснажити урожай і зробити його набагато менш продуктивним, а отже, і набагато менш корисним. Зернові фунгіциди часто застосовують як восени, так і навесні в періоди ураження збудниками хвороб ваших злаків. Дуже важливо використовувати його правильно та швидко, тому що ці хвороби поширюються дуже агресивно.
Найпоширеніші гриби, що вражають сільськогосподарські культури, які можна знищувати фунгіцидами:

  1. Бура іржа — трапляється на пшениці, ячмені та житі. Для боротьби з цим грибком рекомендуємо купити фунгіцид для пшениці.
  2. Бура плямистість листя — сима та яскрава пшениця. Ефективним способом боротьби є фунгіцид для озими пшениці, ціна якого безумовно вам сподобатися.
  3. Мучна роса — виникає частіше на пшениці та ячмінь, також вражає жито та дикі злаки. З борошнистою росферою, а також фальшивою борошнистою росою ефективно бореться фунгіцид для пшениці.
  4. Ринхоспортиз може викликати полягання й навіть загибель ячменю і пшениці.
  5. Септоріоз вражає пшеницю, соняшник у фазі першого справжнього листя. Виявивши прояви грибка септоріоз, потрібно терміново купити фунгіцид для соняшника та обробити культурні насадження. 

За будь-яких із цих захворювань правильним вибором будуть фунгіциди.

Спосіб дії фунгіцидів і способів застосування

Систематичне застосування фунгіцидів дає змогу створити захисний бар'єр на рослинах, що неабияк зменшить можливість потрапляння грибків усередину рослин. Однак кожен препарат цього типу має бути адаптований з погляду особливостей використання й загрози, яка виникає на цій культурі. Деякі з пропонованих продуктів можна успішно змішувати з позакореневими добривами.
У разі відповідного вмісту активної речовини можна усунути, наприклад, борошнисту росу або буру іржу на великих посівах. Такі фунгіциди призначені для використання професіоналами та вимагають використання спеціалізованого обприскувача. 
Однак пропоновані нами фунгіцидні засоби захисту рослин також добре справляються з вищезгаданими загрозами, наприклад, на трояндах, деревах, чагарниках, виноградниках тощо.

 Де недорого фунгіцид купити в Україні?

В інтернет-магазині «Агросидс» ми пропонуємо якісну продукцію за чудовими цінами. Пропонуємо вам ознайомитися з асортиментом як професійних фермерів, так і аматорів, які займаються, наприклад, домашнім вирощуванням декоративних рослин. Якщо ви маєте будь-які питання, будь ласка, зв'язатися з нами!

Контакти
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом
Владислав

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner