Кошик
636 відгуків
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом

Інсектициди — де купити, чим відрізняються, як використовувати?

Інсектициди — де купити, чим відрізняються, як використовувати?

В інтернет-магазині «Агросидс» ви знайдете найвідоміші, перевірені инсектициды з різними рецептурами, рекомендовані шанованими вітчизняними та закордонними виробниками за доступною ціною. Рекомендуємо інсектициди купити для боротьби з небезпечними шкідниками сільськогосподарських, садових і овочевих культур, плодових дерев і чагарників. Усі інсектициди замовити можна по пошті.

Інсектициди — захист рослин від шкідників

Попри гарний догляд і правильне розташування, рослини можуть поражатися шкідниками. Навіть незначна кількість шкідників може призвести до серйозних втрат врожаю. Інсектициди є надзвичайно сильними засобами, які використовуються для боротьби з кусаючими та жагово-смоктувальними шкідниками. У нашому магазині ми пропонуємо перевірені інсектициди для фермерів, наприклад, інсектициди для зернових, або інсектициди для кукурудзи. Також у нашому пропонуванні інсектициди призначені для боротьби із широким спектром шкідників садових, овочевих і закритих культур. 
Важливо правильно підібрати інсектицид. У нашому магазині ми пропонуємо дуже широкий асортимент інсектицидів як для профілактичного застосування для відлякування комах, що становлять загрозу для посівів, так і для усунення шкідників, які вже є в процесі живлення.

Професійні інсектициди купити в Україні

Серед інсектицидів є препарати зі специфічною дією, призначені для боротьби з певним типом шкідників (наприклад, Ведмедицею, совкою, молюкою, мурашками). Або універсальні інсектицидні препарати, що вирізняються широким спектром дії та ефективні в боротьбі з різними видами шкідників. 
Інсектицидні препарати застосовують для боротьби, зокрема з колорадським жуком, борошнистими червцями, трипсами, малиновою квітковою моллю, білокрилкою, тлею, павутинним кліщем, довгоносиками, щитівками, ріповим жуком, строкатим мухою, морквою молью, капусткою моллю, цибулею мухою, мурашками та багатьма іншими шкідниками.
За способом дії на комах розрізняють такі інсектициди:

 1. контактні — проникають у тіло комахи через епідерміс;
 2. дихальні — проникають через дихальну систему шкідника;
 3. шлункові — вносяться в ґрунт, звідки проникають у рослини, а потім і в тіла комах, коли вони їх поїдають.
Ці інсектициди умовно безпечні для людини, якщо дотримуватися всіх правил безпеки під час використання.
 1. комбіновані — проникають різними шляхами, наприклад контактно-респіраторні інсектициди, у яких використовують перші два способи. 
Вони мають сильнішу дію, але водночас можуть негативно впливати на людину.
За способом впливу на рослину розрізняють інсектициди:
 1. поверхневі — засоби, активна речовина яких не проникає в тканини рослини;
 2. системні — засоби, яка проникає в тканини рослини, звідки транспортується разом із соками в інші її частини;
 3. глибинні — засоби, яка проникає в клітини рослини, але не транспортується в інші її частини.
Корисні поради щодо правильного використання інсектицидів
 • Перед застосуванням вивчіть інструкцію. Тут ви знайдете всю важливу інформацію, як-от сферу застосування, тип застосування, дозування, час очікування й запобіжні заходи.
 • Дотримуйтеся правильного дозування. Кількість застосовуваних інсектицидів залежить від продукту, шкідника, врожаю та висоти рослин. Маса листя й густота куща або крони також є важливими чинниками. Норма внесення зазвичай вказується в мл/літр води або на м2. Концентрати змішують із водою й наносять за допомогою обприскувача. 3
 • Застосування інсектициду. Рівномірно обприскуйте всі рослини. Також обробіть нижню сторону листя. Після використання вимийте руки та всі відкриті частини тіла. 
Зверніть увагу: інсектициди найкраще застосовувати в прохолодні ранкові та вечірні години, коли немає вітру, за невисоких температур, не під час яскравого сонцепеку. Активна речовина може випаровуватися занадто швидко або можуть виникнути опіки. Крім того, його не треба використовувати у разі сильного руху повітря, позаяк є ризик його перенесення на інші культури, людей або тварин. Також не наносьте під час або перед дощем. Засіб змивається дощем із рослин і просочується в землю. 
 • Зберігання й утилізація засобів захисту рослин. Залишки не зберігайте, а розбавте в пропорції 1:10 і знову нанесіть на оброблені рослини. Ретельно промийте обприскувач водою. 
Запрошуємо ознайомитися з каталогом «Агросидс», щоб вибрати ефективний засіб, що вирізняється привабливою ціною.
Контакти
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом
Владислав

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner