Кошик
600 відгуків
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом

Гербіциди, що займаються овочеведенням

Гербіциди, що займаються овочеведенням

Завдяки більшому врожаю бур’яни ростуть і ростуть без конкуренції. Використання гербіцидів для овочів дозволить зберегти поле без рослин, які виявляють надзвичайно високу конкуренцію щодо вирощування овочів, обмеження їх доступу до світла, води і необхідних макро- і мікроелементів. Завдяки відповідному приготуванню овочів культурні рослини матимуть оптимальний простір для правильного росту і розвитку.
Важливість гербіцидних обробок
Найважче для овочів - період між всходами і змиканням міжрядів, в цей час має бути залагоджування орних культур при максимальному зменшенні розвитку небажаних рослин. У комплексному захисті важко обійтися без використання гербіцидів вибіркової дії, яка регулює рівень заборгованості.
Слід пам’ятати, що, коли овочі вирощують, кількість втрат, спричинених навіть невеликою кількістю бур’янів, більша, ніж кількість паразитів та збудників хвороб. Обробка гербіцидами моркву та буряків, а також інших культур є головним засобом, який використовують для їхнього вирощування. 
Однак слід пам’ятати, що не слід нехтувати іншими методами зменшення цієї проблеми. Потрібно використовувати раціональні комплексні методи захисту. На практиці це означає використання профілактичних, агротехічних та хімічних обробки таким чином, щоб досягти найбільшої ефективності захисту і водночас зменшити їх негативний вплив на природне середовище.


Гербіциди Байер Україна — два способи боротьби з бур’янами в овочах

Говорячи про боротьбу з бур'янами під час вирощування овочів, ми маємо в своєму розпорядженні дві технології:

  • Допохідне застосування гербіцидів Байер;
  • Післяхідна внеска гербіцидів.

Звичайно, одна технологія не виключає іншої, і часто вона доповнюють один одного. Однак використання гербіцидів для кукурудзи або овочів вважається основною додаткою. Після того як вони з’явилися, можна провести ще одну додаткову обробку.


Особливості довсхідних обробок

Передчасні роботи включають грунтові гербіциди для придушення проростання і росту бур’янів, а також листяні гербіциди для боротьби з бур’янами на ранніх стадіях їх появи до виходів.
Дохідна обробка вимагає рівномірного розпилення ліків. Початки гербіциди слід вносити тільки на вологий ґрунт і обов’язково великими оприскаторами, а краще великими. Маленькі краплі, навіть переносені слабким вітром, осідають тільки на навітряному боці гребеня, створюючи ідеальні умови для росту бур’янів з підвітряного боку. Великі краплі поводяться інакше, не піддаючись вітру, вони рівномірно падають по обидва боки гребеня. 
Особливості післяхідних робіт
Після повторного внесення гербіцидів (оптом Україна) слід проводити не пізніше фази змикання рядів культурної рослини, а бур’яни краще повинні бути в фазі входів до періоду купання. Це гарантує, що гербіцид може вільно дістатися до них і виконати свою роботу. 
Чим раніше буде усунена конкуренція з боку бур’янів (первічна засміченість), і запобігають новим входам та розвитку бур’янів до кінця вегетаційного періоду (вторинна засолення), тим сприятливим буде умови росту культури, його здоров’я і можливість отримати високі врожаї.


Де в Україні краще купити гербіциди оптом?

Варто зауважити, що гербіциди (оптом Україна) не впливають на наше природне середовище. Вони не залишаються в ґрунті, не забруднюють ґрунтові й поверхневі води. Це не впливає на смак і споживання фруктів чи овочів. Вони не порушують функціонування екосистем і не завдають шкоди живим організмам. Вони нейтралізуються бактеріями, що живуть у ґрунті.
У нас ви можете гербіциди оптом купити за чудову ціну. Крім того, ми можемо проконсультуватися з відповідними засобами. Всі товари надсилаються поштою.

Контакти
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом
Владислав

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner