Кошик
600 відгуків
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом

Захист зернових за допомогою обробки фунгіцидів

Захист зернових за допомогою обробки фунгіцидів
Однією з найбільших проблем, пов’язаних з комерційним вирощуванням рослин, є хвороби, які їх вражають. Щоб запобігти втраті врожаю, використовують різні засоби захисту рослин, у тому числі системні фунгіциди в Україні. 
В Україні на ярових зернових кількість фунгіцидів, які використовуються лише однією, а в деяких випадках і двома продукціями. У свою чергу сирі зернові зерна, особливо спечені пшеницею, вимагають від грибків, які використовують фунгіциди. 
Кількість застосованих заходів залежатиме від інтенсивності вирощування. Чим інтенсивніше культивування і чим більше бажання максимізувати врожай, тим більше обробок можна запланувати. 
Перша обробка фунгіцидами є основою
З зернових найбільш інтенсивних фунгіцидних захисних продуктів треба скидати пшеницю і ячмінь (особливо гібридні сорти). У випадку більшості сортів, у хороших місцях і при відповідному севоборіті, ефективний захист цих видів вимагає використання двох-трьох обробки фунгіцидами.
Перша обробка фунгіцидами для пшениці є найважливішою, тому, якщо правильно виявити симптоми хвороби, вибрати відповідні заходи і застосовувати їх вчасно та дозиовано, наступні будуть формальними.
Найбільш небезпечні хвороби озимих зернових є: 
  • Стебла ламкість; 
  • Мушлясті роси.
  • Бура іржа. 
  • Жовта і злакова іржа.
  • Септориоз листя пшениці; 
  • Бура пляма листя. 

У фазі першого племені потрібно захищати врожай від якомога більшої кількості патогенів, використовуючи заходи з максимально широким спектром дії. Пам’ятайте, що для того, щоб запобігти виникненню опірності патогенних грибів до активних речовин слід фунгіциди купити в Україні, У яких активні зв'язки, з широким спектром дії.


Коли було проведено другу обробку пшениці та інших зернових культур фунгіцидами?

Оптимальні терміни другої обробки фунгіцидами озімою пшениці та інших зернових культур залежать від того, наскільки чутливими, погодними та інтенсивними будуть заходи безпеки.
Процедуру проводять на етапі прострілки стовбура або в першому — другому відводі. где и по какой цене можно купить фунгицид в Украине? Коли пшениця набухає або набухає, це означає, що в той час багато грибів можуть поражувати пшеницю та інші зернові культури. Це сприятиме сприятливим погодним умовам (осадки, помірна температура). Якщо ви виконуєте цю процедуру, то захищаєте листя та листя від інфекцій і таким чином забезпечуєте функціонування всієї асиміляційної зони.


Третя обробка оздорових культур фунгіцидами

За наявності фузаріозу та погодних умов, сприятливих для зараження та його розвитку, здебільшого існує третя хімічна обробка. Фузаріоз може загоїти коріння, листя та колос — хворобу, яка може знищити колись використані кошти на захист та удобрювання злаків.  Однак пам’ятайте, що фузаріоз — це не єдина хвороба, яка вражає колоски злаків. За сприятливих умов для розвитку хвороб, пов’язаних з колосовою культурою, також можна побачити жовту іржаву, буру плямистість, септоріоз, борщу росу і чорною травою.
Вкрай важливо правильно оцінювати ризик і знати біологію грибів. Звичайно, колосся потребує захисту в період цвітіння, якщо в цей період стоїть жахлива погода або коли ви вже бачите симптоми хвороби, то, можливо, знадобиться третя обробка озимих зернових фунгіцидів. Якщо погода суха, її можна трохи відкласти і провести (під обов’язком фермера) нижчою дозою фунгіциду.


Фунгіцид. Де купити в Україні?

Чудовий вигляд рослин і рясні врожаї є головним чином наслідком систематичного догляду за ними. Для цього використовують відповідні засоби захисту рослин, які ефективно захищають від хвороб і грибків. Купити фунгіцид для пшениці можуть як приватні фермери, так і професійні агрокомпанії. Засоби захисту рослин підтримують розвиток інших біологічних процесів.  
Професіональні фунгіциди купити в інтернет-магазині Agroseeds.com.ua. ви можете з доставкою по Україні. 
Пропоновані нами засоби захисту рослин є фірмовими і 100% оригінальними. Ми великий, оптовий продавець для захисту рослин, у тому числі фунгіцидів для озмою пшениці, яких ціна нижча, ніж в інших магазинах.
Завдяки широкому запропонованню ви можете придбати все необхідне для захисту рослин в одному місці, заощадивши свій час і гроші. AGROSEEDS — гідний партнер і консультант.

Контакти
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом
Владислав

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner