Кошик
595 відгуків
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом

Засоби захисту рослин — інсектициди

Засоби захисту рослин — інсектициди

В Україні зернові займають найбільшу площу посівів, вони вирощуються майже на 70% орних земель. Поточна економічна ситуація на ринку зернових дозволяє максимально використовувати потенціал врожайності рослини, в тому числі за рахунок адекватного захисту від бур'янів, вилягання, хвороб і шкідників. Отримані в результаті більш високі врожаї і більш високу якість зерна більш ніж компенсують витрати.
Також величезною популярністю в нашій країні користується кукурудза, вона займає третє місце серед зернових і в Україні, і в світі як по посівної, так і за прибраній площі. Її велика популярність зберігається завдяки високій ефективності і поживної цінності. Кукурудза використовується в якості харчового продукту для людей і кормів для тварин, таких як велика рогата худоба, свині і домашній птах. Це також цінний продукт для споживання людиною.
Щоб забезпечити максимально можливу врожайність, слід застосовувати спеціальні заходи щодо захисту врожаю — інсектициди для кукурудзи та зернових культур. Які позбавляють посіви від усіх видів виснажуючих факторів, тим самим максимально збільшуючи врожайність.


Шкідники зернових культур та кукурудзи


Зернові культури та кукурудза, так як вона відноситься до числа злаків, регулярно страждають від набігів шкідників, більшістю з яких є комахи. Протягом вегетаційного періоду культури піддаються атакам численних шкідників (до 30 видів!) і хвороб. Із-за останніх втрати можуть перевищувати 1/3 основного врожаю. Без застосування інсектицидів при обробітку кукурудзи та зернових не обійтися.
Згідно з останніми дослідженнями, на полях злакових України найпоширеніші шкідники:

  • Совки нападають на посіви зернових. Ушкодження проявляються у вигляді плямистості або оголених ділянок. Боротьба з бур'янами на парі перед посівом допоможе скоротити популяцію совок і зменшити шкоду посівам.
  • Попелиця погіршує ріст на ранніх стадіях врожаю, а тривале зараження може зменшити кущіння і привести до більш раннього старіння листя. Зараження під час стадії виходу в трубку призводить до розвитку втрати врожаю. В ячмені попелиця може поширювати вірус жовтої карликовості ячменю.
  • Дорослі особини кліщів і личинки проколюють листя і висмоктують сік, що призводить до сріблення кінчиків листя. Сильно заражені культури можуть мати бронзовий колір, і зів'ялі кінчики листя, що може призвести до загибелі сходів. Пошкодження найбільш вірогідні у посушливі сезони.

До шкідників зернових також відносяться: жужелиці, хлібна блішки, личинки хруща, кукурудзяний метелик, борошнистий червець, клоп черепашка, злакові мухи, злаковий довгоносик, бахромчатокрылые (трипси), пьявица, дротянки та інші.
Прямий збиток, що наноситься шкідниками, полягає в поглинанні важливих харчових ресурсів. Засоби захисту рослин: інсектициди ціни в Україні з доставкою Як наслідок, це призводить до загибелі рослин. Непряма шкодочинність набагато небезпечніше, так як шкідники здатні передавати віруси, інфекції, спори грибів і хвороби рослин.
Ефективний засіб від комах — інсектициди (захист рослин)
Інсектициди для зернових є ключовою частиною комплексної програми боротьби зі шкідниками.
Позбавлення від комах на плантаціях з допомогою інсектицидів приносить бажані результати через дуже короткий час. Багато препарати виявляють ефективну дію незалежно від температури. Сучасні інсектициди безпечні для людини.


Де купити інсектициди в Україні?


Інтернет-магазин Agroseeds — місце, де ви завжди можете розраховувати на відмінну якість продукції, кращі ціни на інсектицид, де купити ви можете з доставкою по Україні і отримати професійну консультацію.
Пропоновані нашим магазином речовини від багатьох виробників в першу чергу ефективні, але і безпечні. Якщо застосовувати їх у відповідності з рекомендаціями виробника, то можна бути спокійним у плані рівня безпеки. Інсектициди є надзвичайно ефективними засобами, що дозволяють оптимізувати урожай.
У нас ви зможете знайти інсектициди для кукурудзи та зернових культур різних типів:

  • Кишкові;
  • Контактні;
  • Системні.

Всі вони відмінно справляються з поставленим завданням.
Якщо у вас виникли питання або сумніви з вибором препарату, наші фахівці допоможуть кращі інсектициди купити на вашу культуру.
При підготовці до обробкам пам'ятайте, що інсектициди і фунгіциди часто доцільно використовувати разом.

Контакти
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом
Владислав

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner