Кошик
611 відгуків
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом

Профілактика рослин з допомогою фунгіцидів – ефективний захист від хвороб

Профілактика рослин з допомогою фунгіцидів – ефективний захист від хвороб

Загортання насіння – заняття, до якого варто підходити з розумом. Просто їх посадити і поливати час від часу не вийде, адже існує чимало загроз вашого врожаю. Раніше ми згадували про важливість боротьби з паразитами, а тепер розберемо фунгіциди в Україні, які призначені для боротьби з грибком або бактеріями, які викликають різні хвороби.


Фунгіциди – що це таке, які вони бувають і як ними користуватися?


Отже, фунгіциди – це препарати, що знищують мікроорганізми, які так чи інакше заважають розвитку рослини. Бактерії і грибки можуть спочатку бути в насінні, так і з'явитися у міру розвитку. Тому обробити насіння буде правильним рішенням, адже фунгіциди приберуть можливі перешкоди в розвитку, а ось негативного впливу ніякого не буде. Вони бувають біологічні та хімічні за своїм складом, а от про спосіб нанесення та функції розберемо більш детально. Почнемо з першого:

 • Контактні або локальні – знищують збудник при прямому контакті. Такий фунгіцид для пшениці наноситься шляхом обприскування рослини. Великий вибір засобів захисту рослин оптом в Україні У них також добре обробляти насіння або знезаражувати землю.
 • Трансламинарные – цей вид фунгіцидів, які здатні переміщатися всередині аркуша. Однак, вони не здатні просуватися по всьому тілу рослини, а тому мають обмежений функціонал.
 • Системні. Ці препарати мають найбільший спектр функцій, адже вони не тільки впливають на грибок, бактерії на тому місці, куди були нанесені, але і переміщуються по тканинах, завдяки чому запобігають поширенню інфекції. Також такі фунгіциди сприяють тому, що розсада починає виробляти імунітет до різних хвороб.

Тепер розберемо і ефект, який можуть чинити на рослину той чи інший препарат:

 • Захисні – їх також можна назвати профілактичними – фунгіциди, які використовують для запобігання можливих проблем. Скористатися ними буде куди більш економічним рішенням, ніж потім робити це під час поширення інфекції.
 • Лікувальні – такий фунгіцид купити в Україні потрібно вже під час повноцінної хвороби у рослини, оскільки він безпосередньо впливає на те місце, куди його наносять.
 • Иммунизирующие – ці препарати потрібні для більш гарного розвитку культурних рослин. Їх головний ефект – розвиток імунітету, а також такі пестициди допомагають поліпшити процес фотосинтезу і уповільнюють старіння листя.

 

Способи нанесення


Різноманітність у видах і ефект означає, що купити фунгіцид для пшениці можна в різних формах. Вони можуть бути сухі, розчинні, змочувані порошки, водні та інші розчини. Власне, і наносити їх можна різними способами:

 1. Авіаційно – якщо ви стежите за величезним полем, а поширити препарат вручну або з шланга займе дуже багато часу.
 2. Обработка почвы – здесь куда проще, ведь нужно просто полить место для высадки растений. Стоит грамотно подобрать средство, поскольку некоторые могут понизить активность почвы.
 3. Фумигация – газообразный фунгицид для озимой пшеницы, цена на который не будет отличаться от других видов. Необходимо при этом использовать защитный костюм, который не даст вам вдыхать ядовитый препарат.
 4. Протравливание семян, наверное, самый простой способ нанесения. Все очень просто – необходимо окунуть семена в раствор, а через какое-то время достать – тогда никаких инфекций внутри уже наверняка не будет.
 5. Контактно. Цей метод варто використовувати вже коли ви виявили, що інфекція почала проявлятися на рослині. Необхідно нанести препарат прямо на те місце, де інфекція більше всього себе проявила.

 

Фунгіциди купити в інтернет-магазині – у якому найкраще це зробити?


Если у вас есть необходимость приобрести препараты для защиты своей рассады, то сделайте это в Агросидс. В нашем интернет-магазине у вас пропадет вопрос «фунгицид где купить?», поскольку в ассортименте есть разные по своим свойствам и формам препараты. Также вы сможете найти у нас инсектициды, которые защитят ваш огород от паразитов.
Сделать покупку очень просто – достаточно выбрать необходимый товар, добавить его в корзину, а затем оформить заказ. Дальше не забудьте указать отделение Новой почты, ведь именно туда и прибудет товар в течение пары дней.

Контакти
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом
Владислав

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner