Кошик
405 відгуків
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом

Інсектициди для захисту рослин: чому їх обирають?

Інсектициди для захисту рослин: чому їх обирають?
Настала весна, а значить приходить час посіву, ніж досвідчені садівники знають. Загортання насіння – далеко не єдине, про що треба подбати, коли ви вирощуєте різні рослини. За ними треба доглядати, адже існує чимало загроз їх правильному розвитку, прикладом, різні паразити, які так і норовлять зіпсувати урожай своєю ненажерливістю. Для захисту від них потрібні інсектициди для зернових чи інших видів рослин. Ці кошти стануть ідеальним вибором для захисту від комах, а чому розглянемо далі.
Початок боротьби з паразитами – до чого прийшло людство?
Комахи довгий час викликали проблеми у людей. Боротися з ними було дуже складно, доводилося робити це вручну, а часом і з допомогою спеціальних мурах, які самі поїдають паразитів. Природно, потрібно було винайти новий спосіб захисту, який з'явився не так і давно. Перші інсектициди були відкриті в 1939 році, а ось використовувати їх масово почали наприкінці 70-х років. Це допомогло суттєво збільшити обсяги врожаю, адже без препаратів гине близько 30 відсотків рослин від шкідників або хвороб.
Зараз інсектициди купити можна чотирьох різних видів – вони відрізняються за способом розпилення і дії:
 • Контактні – впливають при прямому контакті з шкідником. Їх варто використовувати при наявності паразитів, які в даний період часу почав свої атаки на врожай. Для нанесення потрібно ретельно обробити інсектицидом всі ділянки саджанця.
 • Кишкові – ці препарати проникають в середину рослини (не завдаючи йому шкоди), а комахи стають їх жертвою, коли починають спроби поїдати посіви. Отрута потрапляє в організм паразита разом з їжею і знищує його, а от для людей ці препарати будуть абсолютно нешкідливі. Їх потрібно наносити також, як і попередній вид, змочуючи всі поверхні.
 • Системні – також проникають всередину рослини, забезпечуючи захист від личинок та інших паразитів, які мешкають в тканинах розсади. Наносити їх можна під час поливу – інсектициди захист рослин вбираються разом з водою через грунт.
 • Фумигативные – ці препарати проникають в дихальну систему комахи, знищуючи їх. Природно, спосіб їх нанесення – розпорошення, адже засіб має газоподібний вид.

 

Чому інсектициди – такий поширений вид захисту рослин?


Комахи – досить вагома небезпека для врожаю. Прикладом 25% врожаю вражають попелиця або бліда черепашка, а майже 70% яблук можуть занапастити яблуневі плодожерки. Засоби захисту рослин в Україні за найкращими цінами. Саме для боротьби з ними потрібні інсектициди безпечні для людей, які володіють такими властивостями:

 1. Швидке дію. Після застосування препаратів не потрібно довго чекати ефекту – комахи дуже швидко уражаються і перестають поїдати ваш урожай.
 2. Ціна. Купити інсектициди в Україні – досить дешево, але в теж час успішний спосіб захистити свою розсаду від паразитів.
 3. Ефективність. Використання пестицидів – це гарантія успіху, адже комахи просто не можуть їм протистояти.
Додамо, що інсектициди бувають різних класів – це залежить від їх рівня токсичності. Виділяють такий різновид:
 • 1 клас – найбільш токсичні, які використовують у закритих приміщеннях. Для їх використання просто необхідно бути в захисному костюмі, а також потрібно провітрити приміщення, інакше ви піддаєте себе або своїх близьких на небезпеку.
 • 2 клас – мають високий рівень отруйності, а тому ними можна обробляти зернові та інші культури.
 • 3 клас – їх небезпеку більш умерена і такі інсектициди для кукурудзи будуть прийнятним варіантом. Такі препарати хороші для боротьби з комахами і безпечні для птахів. Перед застосуванням зверніть увагу на інструкцію – деякі пестициди можуть відразу входити в 3 класу.
 • 4 клас – у цих інсектицидів найменша токсичність і вони досить швидко розкладаються. Такі препарати добре підходять як для овочевих грядок, так і для дерев.

 

Якісний інсектицид – де купити?

   
Підібрати інсектициди або інші засоби для свого городу і саду – не така й складна справа, якщо ви шукаєте в інтернет-магазині Агросидс. З нами купити інсектициди в Україні стане простою справою, яке, тим не менш, допоможе захистити врожай.

Контакти
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом
Владислав

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner