Кошик
600 відгуків
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом

Захист рослин фунгіцидами – перший крок до успішного врожаю

Захист рослин фунгіцидами – перший крок до успішного врожаю

Наближається весна, а це означає, що скоро настає час посіву – дуже відповідальний період для всіх, хто займається сільським господарством (нехай навіть і не в промислових масштабах). Забезпечувати захист насіння потрібно з самого початку, адже їм може загрожувати чимало небезпек, як при засіванні, так і в період зростання. З комахами, які поїдають рослини, можна боротися за допомогою інсектицидів, а ось для профілактики хвороб або боротьби з грибком потрібно фунгіцид купити в Україні. Які вони бувають і як ними користуватися – про це розповімо докладніше.

 

Які бувають фунгіциди?


Почнемо з того, що фунгіциди – це хімічні препарати, які борються з хворобами (в основному, грибковими), а також використовуються для профілактики і підвищення опірності більшості захворювань. Оскільки рослини – досить делікатні, то посухи, сильні дощі, холоди, часті пересадки або дуже тісний посадка можуть призвести до проблем. Використання фунгіцидів під час посівів збільшить їх стійкість до зовнішніх факторів, а також забезпечить захист від грибкових спор, які можуть вражати як насіння, так і самі рослини.
За типом дії виділяють:

 • Системні – при попаданні на рослину поширюються за нього повністю і володіють як захисну, так і лікувальним ефектом. Використовувати їх можна як обприскуючи надземну частину, так і поливати під корінь. Такий фунгіцид для пшениці добре поширювати, коли неможливо повністю її обробити.
 • Контактні – речовина захищає лише ту частину рослини, на яку вона потрапляє. Ними користуватися найкраще, коли ви можете повністю обробити саджанець або ту його частину, яка потребує захисту.
 • Комбіновані – поєднують властивості системних і контактних. Такі фунгіциди в Україні дуже популярні, оскільки вони проникають в стебло, листя або ж оболонку насіння.

 

Фактори, які впливають на вибір фунгіциду


При обробці грунту, як і самих рослин, необхідно звертати увагу на:

 1. Сівозміна – чергування культур на одній ділянці (це необхідно, щоб грунт не виснажилася і залишалася родючої). Якщо на ділянці були інфіковані рослини, то необхідно обробити землю, адже наступний посів ризикує відразу ж підхопити хворобу.
 2. Стійкість культур до різних хвороб.
 3. Ефективність препарату проти небезпечних інфекцій листя і стебел – саме з-за них можна розпрощатися мало не з 70% усього врожаю.
 4. Стійкість до води. Фунгіцид для озимої пшениці, ціна якого набагато менше, ніж втрата врожаю, може змиватися водою. Однак, деякі препарати мають властивість затримуватися на рослині, що набагато підвищує ефективність.
 5. Здатність препарату визначити місце розташування інфекції, яка з'явилася в рослині.

 

Застосування фунгіцидів


Как и в использовании других химических веществ, с фунгицидами нужно придерживаться некоторых правил, чтобы они принесли пользу, а не навредили:

 • Соблюдайте инструкции. Каждый препарат имеет свои особенности, разбавляется в разных пропорциях с водой и может наносится во время посадки или уже в период вегетации.
 • Не используйте один и тот же фунгицид, а меняйте вещество не реже 2-3 раз. Дело в том, что у инфекций начнет развиваться иммунитет к нему. Самое главное – выбирать фунгициды с разными действующими веществами.
 • Контактні фунгіциди можна використовувати під час дощів – вода просто їх змиє. Підбирайте так, щоб роса також не змила препарат з рослини.
 • Уникайте обприскування у вітряну погоду – речовина може розлетітися далі, ніж знаходиться ваш город, а тому від обробки не буде ефекту.

 

Якісний фунгіцид – де купити дешево і якісно?


На самом деле, найти вещество для обработки почвы перед посевом достаточно просто. Если вам нужно фунгициды купить в интернет-магазине, то рекомендуем это сделать в Агросидс. Наш магазин специализируется на уходе за растениями, потому найти необходимое вещество не составит труда. Кроме разнообразия, вас порадуют и цены на фунгициды и не только. Покупку сделать очень просто – главное выбрать нужный товар, оплатить его и указать отделение Новой почты, где вам будет удобно его забрать. Доставка работает по всей Украине.

Контакти
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом
Владислав

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner