Кошик
595 відгуків
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом

Інсектициди – незамінний помічник для захисту посіву

Інсектициди – незамінний помічник для захисту посіву

Наближається весна, а це означає, що скоро настане час для засівання культур. Догляд за рослинами – нескладна, але в теж час важливе заняття, якщо ви хочете отримати прекрасний урожай. А от якщо не доглядати за ними, то різні шкідники можуть зіпсувати ваш посів. Для захисту рослин чимало коштів. Якщо вашому посіву шкодять різні комахи, то необхідно інсектициди купити – оптимальний засіб для захисту.


Підбір відповідного препарату


Всі інсектициди мають свої унікальні властивості, а також відрізняються за хімічним складом. Почнемо з складу:

 • Неорганічні препарати виготовляються з таких речовин, як миш'як, барій, фтор, цинк та парафінове масло. Після нанесення рослини стануть отруйними для паразитів, при цьому для вас вони не будуть нести ніякої шкоди.
 • Органічні. В основному це препарати на основі хлору і фосфору і мають широкий спектр дії.

За способом потрапляння інсектициду в організм шкідника виділяють наступні види:

 • Кишкові – потрапляють всередину комахи разом з шматочками рослини. Починають діяти вже після надходження препарату. Найчастіше його вносять у ґрунт, звідки інсектицид розходиться по всій рослині. Препарат має тривалу дію, а тому застосовується протягом періоду вегетації.
 • Контактні. Ці інсектициди для зернових діють при контакті з паразитом, проте мають не дуже тривалим ефектом. Бажано використовувати при активній боротьбі з шкідниками.
 • Внутрішньорослинні – поглинаються рослиною через коріння або листя і переміщуються за його судинній системі разом з поживними речовинами. Такий вид інсектицидів також не впливає на сам посів, але при цьому він стає отруйним для комах.
 • Дихальні – розпорошуються над рослиною і потрапляє в дихальні шляхи шкідників разом з повітрям.
 • Акарициди – окремий вид інсектицидів, які борються з рослинними кліщами. Цікаво, що деякі з них діють лише на кліщів, тоді як інші з іншими комахами.

Вибрати потрібний препарат не так і складно – достатньо визначити, з яким паразитом ви ведете боротьбу і купити інсектициди безпечні для людини. При цьому, варто пам'ятати, що у різні шкідники можуть бути більш чутливі до того чи іншого речовини.


Як користуватися?


Використання отруйних препаратів передбачає підвищену відповідальність при експлуатації, оскільки якщо користуватися не акуратно, то можна нашкодити самому собі. Для того, щоб не виникло неприємних інцидентів, радимо дотримуватися таких рекомендацій:

 1. Інструкції на упаковці повинні повністю дотримуватися. Кожен інсектицид може по-різному наноситься на рослини, а також відрізняється за своєю ефективністю.
 2. Не забувайте про засоби захисту, таких як рукавички або респіратор – інсектициди для кукурудзи можуть витрачатися або ж бути отруйними при торканні до розчину.
 3. Ні в якому разі не можна допускати попадання речовини в очі, на шкіру або слизову. Якщо таке сталося, то потрібно дуже швидко промити це місце.
 4. Взагалі, після використання інсектицидів обов'язково потрібно прийняти душ і змінити одяг – частинки речовини в будь-якому випадку осядуть на тканини.
 5. Самі речовини потрібно зберігати в недоступних місцях для дітей або тварин, щоб позбавити себе від додаткових проблем.

 

Якісний інсектицид: де купити і як це зробити?


Пошук препаратів для захисту рослин від паразитів, насправді, не такий уже й складний. Оскільки у нас з особливим трепетом відносяться до вирощування сільськогосподарських культур, то купити інсектициди в Україні не стане проблемою. Великий вибір інсектицидів оптом в Україні з доставкою Якісним вибором стане інтернет-магазин Агросидс, який спеціалізується на засобах захисту рослин від різних шкідників.
Покупка не повинна стати складною, адже її можна оформити двома шляхами. Перший – обрати необхідний товар і самостійно оформити покупку, вказавши адресу відділення Нової пошти. Другий – зв'язатися з нашими менеджерами, які укомплектують ваше замовлення, а вже протягом декількох днів ви отримаєте якісне засіб, який посприяє прекрасного врожаю або просто расцветанию вашого саду.

Контакти
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом
Владислав

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner