Кошик
612 відгуків
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом

Інсектициди для захисту овочевих культур і декоративних рослин

Інсектициди для захисту овочевих культур і декоративних рослин

Рослини – саме вони радують наше око по дорозі на роботу або під час прогулянки. Уявити світ без дерев і квітів – неможливо. Також складно уявити відсутність фруктів або овочів – чи не основного джерела важливих вітамінів і мінералів.
Але для їх повноцінного розвитку необхідний і правильний догляд за рослинами. Досвідчені садівники знають, як створити необхідні умови – своєчасна поливання (кожна рослина потребує в різній кількості води), добрива (адже мінерали потрібно отримувати) і захист від паразитів. Великий вибір засобів для поля, саду і городу в українському магазині Агросидс Дотримання цих трьох складових зроблять ваш урожай повноцінним.
Давайте трохи заглибимося в засоби для захисту від паразитів. Напевно, одним з основних є інсектициди системної дії. Адже головним ворогом рослин є комахи, які харчуються зеленню. Саме інсектициди здатні захистити розсаду від паразитів, а для цього необхідно підібрати підходящий засіб.


Вибрати інсектициди, купити і застосувати – як правильно підібрати засіб:

 

 • Системні. Відмінний варіант для профілактичної обробки рослин. Спосіб дії досить простий і ефективний: препарат вбирають листя і коріння, а внутрішня система розподіляє його по всій рослині. Його можна застосовувати в будь-яку погоду – дощ не змиє інсектицид. Але оскільки його дія тривала, то і результат принесе не відразу, а тому це не підходящий варіант, якщо паразити вже атакують урожай.
 • Кишкові інсектициди купити Україна – прекрасний вибір в боротьбі з паразитами, що поїдають плоди. Такий пестицид потрапляє всередину шкідника разом із зеленню, яку він поїдає і знищує його зсередини. Кишкові інсектициди відмінно усувають проблеми з гусеницями, жуками і личинками.
 • Контактні. Ефективний спосіб боротьби з шкідниками, оскільки потрапляє всередину організму через шкіру. Наноситься на ділянку, що вимагає захисту від шкідників (распрыскивается). Має один недолік – під час дощу або поливу вода може змити його і залишити рослини беззахисними.
 • Дихальні (фуміганти) – одні з самих швидкодіючих інсектицидів. Найбільш ефективні при нашестя шкідників. Спосіб дії простий: препарат потрапляє в організм паразита через дихальні шляхи. Використовується в пароподібному або газоподібному вигляді, а тому під час обробки не варто нехтувати захисною маскою – інсектицид цілком може негативно позначитися на вашому здоров'ї при необережному використанні.
 • Бактеріальні – екологічно безпечні препарати, розроблені на основі вірусів або бактерій. Їх дія негативно впливає на життєдіяльність шкідника, при цьому вони безпечні для рослин і людей. Однак, під час обробки варто захистити очі і дихальну систему.
 • Акарициди – вид інсектицидів, спрямований на боротьбу з рослинними кліщами. Існують препарати, які діють виключно на кліщів, решта – на кліщів та інших комах. Спосіб застосування такий самий, як і у дихальних засіб в газоподібному вигляді розпорошується на рослини.

Також варто пам'ятати ще про один вид паразитів – грибах. Їх спори можуть розноситься на великі відстані, а тому можуть заразити ваші рослини або відбирати у них поживні речовини. Фунгіциди купити буде відмінним рішенням цієї проблеми.


Заходи безпеки при використанні інсектицидів


Якщо ви вирішили захистити свої рослини, то інсектициди ціна – не єдине, що повинно хвилювати вас при купівлі. Пам'ятайте, що це препарати, розроблені для боротьби з паразитами, а, отже, вони отруйні і можуть завдати шкоди вашому здоров'ю. Для того, щоб не допустити таких проблем, варто дотримуватися простих рекомендацій:

 • Слідувати інструкціям на упаковці.
 • Користуватися захисними засобами, такими як респіратор, рукавички і захисні окуляри. Це не дозволить препарату потрапити у ваш організм.
 • Ретельно вимивати руки після роботи з хімікатами. Також не буде зайвим прийняти душ і змінити одяг. Під час обробки краще використовувати одяг, який не шкода – робота в городі ніколи не відрізнялася чистотою.
 • Не допускати попадання засобу на шкіру або слизову. Якщо ж подібне сталося – негайно промийте водою.
 • Інсектициди варто зберігати в місцях, недоступних для дітей або домашніх тварин.

Итак, покупка инсектицидов довольно важна при уходе за растениями. Борьба с паразитами не менее важна, чем полив растений или их удобрения. Инсектициды цена Украина стоят того, чтобы их приобрести – благодаря им ваш урожай останется в целости, а декоративные цветы или кусты будут радовать взгляд. В интернет магазине Agroseeds легко можно найти подходящие средства. Кроме того, стоит помнить, что фунгициды купить в Украине также достаточно просто, а борьба с грибковыми паразитами также важна, как и с насекомыми.

Контакти
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом
Владислав

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner