Кошик
600 відгуків
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом

Протруювання насіння – захист рослин ще до посіву

Протруювання насіння – захист рослин ще до посіву

Посів насіння – одна з головних причин поїздки на дачу навесні. Адже саме в цей період грунт відходить від заморозків і поступово стає готовою до обробки і засеванию. Перед тим, як посіяти насіння, варто пам'ятати про дві важливі складові успішного врожаю: правильний догляд і здоров'я насіння.
Адже, як і всі організми, рослини найбільш уразливі в самому початку свого життєвого процесу. Незначна зміна температури або підвищення вологості дають свободу грибам і бактеріям, які можуть вразити зерно. Також, варто пам'ятати про комах і кліщів, які не тільки псувати сам урожай, але і відкладати личинки в насінні.
Уникнути цього досить просто – виходом стане протруйник насіння купити Україна. Саме протравление допомагає вберегти різні хвороби та інші можливі проблеми рослин ще до їх виходу.


Як вибрати протруйник насіння в Україні?


Перед покупкою варто розуміти, що протруйники насіння бувають різних типів – і кожен з них захищає від чого конкретно:

  1. Фунгіциди – борються з грибковими захворюваннями.
  2. Бактерициди – захищає насіння від бактерій.
  3. Інсектициди – знищують шкідливих комах.
  4. Акарициди – використовуються для боротьби з кліщами.
  5. Антигельментики – оберігають від черв'яків.
Природно, купувати кожен з видів буде досить затратно, а обробка займе досить багато часу. Купити засоби захисту оптом в Україні Для цього існують комплексні протруйники, прикладом інсекто-фунгіцидні. Такі засоби захищають від основних ворогів успішного врожаю.
Крім того, препарати мають і різний спосіб дії:
  • Контактні засоби профілактичної дії, які можуть залишатися тривалий час на поверхні, так і проникати на верхні шари насіння (при цьому сам пестицид не проникає всередину, і не отруює майбутні паростки). Для більшої ефективності варто рівномірно наносити на грунт.
  • Протруйник системної дії – засоби захисту рослин, що володіють лікувальними властивостями. Вони здатні проникати всередину насіння і уберігати їх від різних інфекцій. На ефективність такого пестициду не впливає рівномірність обробки.

Способи обробки

 
Нанести протруйник насіння зерна можна можливе трьома способами:

  • Сухий – порошкоподібний засіб наноситься на поверхню насіння. Найпростіший метод, який, проте, має істотні недоліки. Порошок має низьку прилипаемость, а тому частина кошти витрачається даремно як під час обробки, так ще й при транспортуванні.
  • Полусухой – нанесение специальных суспензий или растворов на семена. Достаточно трудоемкий процесс, который позволяет качественно обработать весь посев. Также сюда относится инкрустация семян (наносятся препараты с прилипателями – более бюджетный вариант) или дражирование обволакивание защитной питательной оболочкой.
  • Мокрый – также энергозатратный процесс, который занимает довольно много времени. Семена замачиваются в растворе, после чего требуется их длительная сушка. Отметим, что это самый эффективный метод обработки, который обеспечивает высокую биологическую активность.

Где купить протравитель семян в Украине?


Если вы определились с подходящим видом протравителя, то рекомендуем сделать покупку в интернет-магазине Агросидс. У нас вы найдете подходящее средство для обработки семян перед посадкой. Кроме того, если вы имеете проблемы с сорняками, то стоит купить гербициды Украина. Таким образом, ваш урожай будет не только защищен от внешних и внутренних врагов, но и лишится серьезного конкурента в борьбе за питательные вещества. У нас вы сможете подобрать гербициды, цена Украина на которые не только порадует вас, но и окупится.

Контакти
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом
Владислав

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner