Кошик
566 відгуків
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом

Інсектициди – вірний спосіб позбавити рослини від паразитів

Інсектициди – вірний спосіб позбавити рослини від паразитів

Напевно кожен з нас колись займався вирощуванням рослин, будь то вдома, в городі садку або на дачній ділянці. Кожне з них потребує різного догляду: кількість поливу за день, обрізання засохлих гілок і тд. І кожному потрібна якісна захист від паразитів, які можуть угробити всі ваші труди.


Серед найефективніших засобів інсектициди. До основних їх видів відносяться:

  • Концентрат емульсії
  • Водно-водорозчинні гранули
  • Порошкові
  • Фуміганти

Зазначимо, що за способом застосування відрізняються лише фуміганти – препарати, які отруюють комах через дихальні шляхи. Їх потрібно розприскати біля рослини. Інші ж використовуються приблизно однаково: для цього їх слід розчинити у воді і обробити рослини.
Найбільш популярними є інсектициди системної дії. Кращий оптовий вибір по всій Україні Вони здатні забезпечити захист рослини зсередини, так як здатні проникати в нього і пересуватися по судинній системі. Таким чином, речовини знищують шкідників, що мешкають усередині коренів, стебел або листків, а також отруюють комах, які поїдають рослини.


Переваги системних інсектицидів


Ці препарати легко засвоюються рослинами і зручні у використанні. До того ж пестициди досить довго розкладаються, тобто вдаватися до них доведеться не так і часто. Важливо, що інсектициди купити можна за надзвичайно зручним цінами, що зробить догляд за рослинами приємним для вашого гаманця.


Недоліки інсектицидів


Як і в безлічі різних препаратів, інсектициди мають і деякі мінуси. Цікаво, що він же є і плюсом, а саме – довгий період розкладання (гідролізу). Це призводить до того, що інсектициди можуть накопичуватися в грунті, що може зробити її менш плідною. Також, вони здатні з'єднаються з іонами важких металів, що знижує здатність препарату боротися з шкідниками і посилює їх стійкість в середовищі.


Кращий час для використання


Не варто забувати про те, що ефективність застосування інсектицидів залежить від того, коли ви до них скористаєтеся. Найбільш значний ефект при використанні препаратів припадає на період інтенсивного росту рослин.
Додамо, що застосування інсектицидів у помірних дозах, при оптимальних умовах (відповідні температура і кількість поживних речовин, відсутність дефіциту вологи) призводять до стимулюючого ефекту від препарату. Засоби захисту рослин з доставкою отпом і в роздріб В такому випадку, ріст рослини, його розвиток і накопичення корисних речовин прискорюються. Таким чином, інсектициди, ціна Україна навіть може в якійсь мірі замінити добрива.
Але не варто перестаратися з цим, адже пестициди можуть згубно впливати на рослину: від процесів, що негативно впливають на ріст і розвиток, аж до його загибелі.


Де купити інсектициди в Україні?


Якщо ж ви вирішили придбати інсектициди, ціна на них вас порадує в інтернет-магазині Агросидс. У нас ви зможете знайти препарати від кращих виробників, а наші менеджери допоможуть вам зробити правильний вибір для захисту рослин. Крім того, пропонуємо вам фунгіциди купити, щоб протруїти насіння від шкідливих спір або бактерій.

Контакти
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом
Владислав

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner