Кошик
600 відгуків
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом

Правильний вибір засоби проти паразитів – запорука здорових рослин

Правильний вибір засоби проти паразитів – запорука здорових рослин

Кожен садівник знає, що правильний догляд за рослинами також важливий, як і якісні добрива. Праці можуть виявитися марними, якщо забути про боротьбу з шкідниками, які можуть знищити весь посів. Розглянемо найпопулярніші засоби захисту рослин.


Інсектициди


Одне з найпопулярніших засобів для захисту дерев. Їх існує кілька різновидів:

 

  • концентрат емульсії
  • водно-водорозчинні гранули
  • порошкові
  • фуміганти

Кожен з них по-своєму ефективний у боротьбі з паразитами. До того ж, інсектициди купити і використовувати досить просто – головне визначитися, яка з різновидів краще підходить вашим рослинам.
Концентрат емульсії, водно-водорозчинні гранули і порошкові схожі у використанні – їх необхідно розвести у воді і нанести на рослину. Однак з порошковими не все так просто – їм потрібні особливі умови зберігання, інакше обробка ними нічого не принесе. Фуміганти ж розпилюються в повітрі і мають подібні функції.


Фунгіциди


Ці кошти використовуються для протруювання насіння, що убезпечити їх від спір паразитних грибів. Вони мають різну природу походження. Ми ж розглянемо детальніше фунгіциди біологічного походження.
У таких препарат містяться живі організми. Найбільш популярними є спори паразитичного гриба Coniothyrium minitans або ж бактерії Pseudomonas fluorescens.
Головною їх перевагою буде екологічна безпека, відсутність токсичності для людини і найголовніше – висока ефективність. Крім того, що фунгіциди переривають зростання фітопатогенів, вони ще й покращують процес обміну речовин, а також поглинання і засвоєння необхідних елементів в самих рослинах.


Гербіциди


Використовуються для боротьби з бур'янами. Гербіциди діляться на два виду: суцільної і вибіркової дії.
Перший вид використовують для знищення рослинності навколо промислових об'єктів, таких як аеродроми, залізниці, шосе, на лісових вирубках, а також в озерах, ставках і дренажних каналах.
Гербіциди вибіркової дії використовують для захисту культурних рослин від бур'янів. Гербіциди, інсектициди купити в Україні Головним їх відмінністю від інших засобів захисту є висока фітотоксичність, що проявляється в стійкості рослини до препаратів.
Гербіциди від бур'янів будуть ідеальним варіантом для вашого городу, адже деякі з рослин не зможуть рости правильно з-за впливу небажаних сусідів.


Де купити засоби захисту рослин?


Все эти средства предоставляет магазин Агросидс. Именно у нас вы сможете найти самое необходимое для защиты растений от паразитов, сорняков или же для протравления семян. Магазин предоставляет широчайший ассортимент товаров от самых именитых производителей.
Если же вы не уверены, что именно вам необходимо – обратитесь к нашим менеджерам, которые любезно проконсультируют вас и помогут выбрать сделать правильный выбор для ухода за вашими растениями.

Контакти
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом
Владислав

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner