Кошик
600 відгуків
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом

Засоби захисту рослин для буряків

Засоби захисту рослин для буряків

Існує безліч сортів буряків, які діляться на три головні групи:

 • Буряк кормовий;
 • Буряки цукрові;
 • Буряк столовий.

 

В умовах сучасної України вирощують головним чином цукровий і столовий буряк.


Ця культура має свої сильні і слабкі сторони.
З одного боку, після вкорінення найтонші корінці буряків здатні збирати вологу і поживні речовини на глибині до 2 метрів. З іншого боку, в юному віці всі види усі види буряків вимагають ретельного захисту від бур'янів, а непродумана робота по захисту від грибкових захворювань може знищити врожай на полях, так і в овочесховищах.
Але сучасні розробки виробників ЗЗР гарантують ідеальні умови для вирощування буряків.


Чому обов'язкові протруйники?


Протруйники при професійному вирощуванні застосовують всі аграрії. Особливо важливі ці препарати, якщо буряк вирощується в теплиці або парнику, тобто в умовах підвищеної вологості.
Протруювач насіння дозволяє знищити внутрішню інфекцію, яка присутня в більшості насіння буряків у зв'язку з тим, що вони мають складну і оригінальну форму.
Протруйники насіння в Україні мають складну багатокомпонентну формулу, завдяки якій вони підвищують стійкість молодих рослин до захворювань, прискорюють темп зростання і роблять як насіння, так і молоді рослини неїстівними для шкідників.


Застосування гербіцидів на полях з буряком


При правильному висіві відстань між рядами буряків досить велика, щоб у міжряддях було досить багато бур'янів. Тому якщо не купити гербіциди в Україні, бур'яни в умовах, які створені для вирощування культурних рослин, швидко виростуть і будуть заважати розвитку буряків.
Оптимальним є обов'язковим вважається застосування ґрунтового гербіциду після висіву буряків. Засоби захисту рослин купити в Україні оптом Паростки буряків успішно долають сформувалася завдяки гербіциду бар'єрну плівку, в той час як бур'яни гинуть.
При високій засміченості поля потрібно застосовувати післясходові гербіциди з прилипачем. Між першим і другим внесенням гербіциду на полі повинно пройти не більше 10-12 днів, оскільки бур'яни слід винищити до початку так званої линяння кореня, коли буряк набуває солодкість. Особливо важливо забезпечити комфортне існування без стресів у цей період цукровий сортів буряків.
Після того, як буряк сформувала листяний покрив, бур'яни їй уже не страшні, а внесення гербіцидів проблематично, так як на культурні рослини потрапить препарату більше, ніж на бур'яни.
На гербіциди ціна в Україні дозволяє при вирощуванні буряків в промислових масштабах активно застосовувати ці препарати.


Застосування фунгіцидів


Фунгіциди вживаються, якщо ефекту від протруйника насіння виявилося недостатньо. При перших ознаках церкоспорозу, іржі, борошнистої роси посіви обробляють фунгіцидами, до складу яких входять ципроконазолу і діфеноконазол.
Для підвищення стійкості до захворювань рекомендовано також провести позакореневе підживлення рослин.


Застосування інсектицидів


Такі засоби захисту рослин, як інсектициди, на посівах буряків застосовуються залежно від санітарної ситуації 1-2 рази протягом сезону. Буряк потребує захисту від таких шкідників:

 • бурякова мінуюча муха;
 • клоп;
 • попелиця;
 • дротянка;
 • нематода;
 • гусениці різних комах;
 • довгоносик;
 • блішки.
Інтернет-магазин "Агросидс" — це можливість вибрати засоби захисту рослин з широкого асортименту товарів. У нас можливо купити гербіциди в Україні від провідних виробників.
Ми пропонуємо протруйник насіння купити в Україні за розумною вартістю, як і інші види пестицидів.
Компетентні менеджери допоможуть зробити правильний вибір товарів і оформити покупку, яка забезпечить гідний урожай.
Контакти
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом
Владислав

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner