Кошик
600 відгуків
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом

СРЗ для пшениці: вибір препаратів для стратегічної культури

СРЗ для пшениці: вибір препаратів для стратегічної культури

Пшениця — одна з найбільш популярних культур в Україні. Відносна простота культивації, помірна вартість культивації, високий попит не тільки на внутрішніх, а й на зовнішніх ринках — гарантія вдалої реалізації отриманого врожаю — роблять пшеницю, особливо озиму, однією з найбільш конкурентоспроможних культур.
Але ті, що впевнений, що пшеницю досить висіяти у зораний грунт, великих врожаїв не отримують. Необхідно подбати про якісну захисту культури від бур'янів, шкідників і захворювань.


Що являє небезпеку для озимої пшениці або знижує врожай?


Будь-які бур'яни, і навіть торішні культури — це конкуренти, здатні відібрати собі частину вологи та поживних речовин, знижуючи таким чином урожай. Тому гербіциди для пшениці мають таке ж важливе значення, як і інші препарати.
Пшениця нестійка до таких захворювань, як септоріоз, гельмінтоспоріоз, фузаріоз колоса і багато інших, збудниками яких є гриби. Без обробки спецпрепаратами, наприклад, фунгіцидами "Байєр", в Україні врожайність може не просто знизитися — частина посівів просто загине.
Інсектициди допоможуть знищити трипсів, жужелицу, клопів, пшеничну мушку. Багато з цих агресорів харчуються соками рослин, тому не тільки знижують урожайність, але і суттєво погіршують якість зерна. Засіб для обробки пшениці купити В результаті замість товарної пшениці аграрій, який не приділив уваги обробці пшеничного поля від комах, може отримати фуражне зерно, яке неможливо переробити на борошно або крупу.
Правильна сівозміна знижує активність шкідників, але не вирішує проблеми повністю, ноэтому потрібно подбати про спеціальні засоби захисту рослин.
Як вибрати гербіциди для пшениці?
Перед посівними роботами необхідно застосувати на посівних площах гербіциди суцільної дії. Відмовитися від цієї процедури можна тільки на дуже чистих полях. Врахуйте, що, якщо від застосування гербіциду відмовитися, ви не зможете боротися надалі в повну силу з бур'янами. Злакові бур'яни обробити буде складно, оскільки препарати можуть пошкодити пшениці. Дводольні не все легко вбити вузькопрофільними гербіцидами, а в концентрованому вигляді будь гербіцид буде діяти як препарат суцільної дії.
Найбільш вразлива пшениця в юному віці — коли покрив з листя пшениці зімкнеться, бур'яни будуть гинути від нестачі світла. Це є ще однією причиною для застосування гербіцидів від бур'янів до посіву. А коли пшениця зійде, її прискорити зростання можна внесенням азотних добрив. Це одночасно буде стимуляцією росту посівів і боротьбою з бур'янами. Однак потрібно враховувати, що в період спокою взимку повинна входити не надто велика пшениця, інакше посіви погубить мороз.


Боротьба з грибковими захворюваннями рослин


Для того, щоб пшениця протистояла грибкових захворювань, застосовують хімічні препарати і фунгіциди біологічного походження.
Хімічні препарати нерідко входять до складу протруйників, а біологічні препарати прекрасно себе показують при обробці сходів, тим більше, що такі препарати нешкідливі для навколишнього середовища, не впливають на якість зерна, а також позитивно впливають на стан грунту.


Як вибрати інсектициди?


Інсектициди застосовуються як при обробці насіння, так і в процесі вирощування пшениці. Сходи обробляють препаратами від жужелиці, пьявіци, пшеничної мухи.
У фазі виходу в трубку потрібно обробити посіви баковою сумішшю, щоб запобігти поширенню трипсів та клопів.
Регулярне обстеження стану посівів дозволить вчасно виявити шкідників і провести ефективну обробку до того, як комахи завдадуть істотної шкоди.
Магазин "Агросидс" пропонує різноманітні препарати для обробки пшеничних полів. У нас інсектициди, фунгіциди, протруйники, гербіциди купити можна по розумній вартості.
Компетентні менеджери зможуть допомогти вам вибрати максимально ефективний препарат. Великий вибір засобів захисту рослин від провідних світових брендів і українських виробників! Звертайтесь — і ми зробимо все можливе для успіху вашого бізнес-проекту!

Контакти
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом
Владислав

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner