Кошик
566 відгуків
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом

Засоби боротьби з хворобами, шкідниками і паразитами в міських зелених зонах

Засоби боротьби з хворобами, шкідниками і паразитами в міських зелених зонах

Особливість зелених зон в межах міста — велика кількість відвідувачів. Якщо промисловий сад можна обробити препаратами і закрити для відвідин співробітників на тиждень, парк або міський сквер необхідно обробляти щадними препаратами.
Друга проблема — в зелених зонах саджають дерева високі та круті, з розкидистою корою. Фунгіциди або інсектициди купити і обприскати ними крону проблематично саме з-за розмірів рослин!
Парк повинен виглядати ефектно, при цьому регулярні обробки препаратами захисту рослин — такими, як інсектициди системної дії або хімічні фунгіциди — небажані.
Парки потрібно обробляти не тільки від шкідників, які створюють проблеми рослинам, але і від тих паразитів, які шкодять людям і тваринам! Якщо комарі вважаються відносно нешкідливими комахами, то кліщі здатні переносити небезпечні захворювання бареллиоз. І саме зелені зони в місті є найбільш небезпечними місцями, причому небезпека тут чекає як людей, так і їх вихованців.


Як обробити великі дерева від шкідників?


Компактні кущики від попелиці, павутинного кліща або інших шкідників можна обробити традиційними способами. На ефективні інсектициди ціна зараз розумна, це дозволяє обробляти велику простір. Але оптимальним рішенням є застосування для зелених зон компактних рослин, які не приваблюють комах-шкідників та стійкі до грибкових захворювань.
Зовсім інша ситуація складається з великими деревами. Якщо чагарники можна замінити досить швидко, масивні дерева потрібно берегти, швидко виростити такі ж не вийде.
Але і для таких ситуацій знайшовся чудовий вихід — ін'єкційні інсектициди.


Ці препарати мають такі переваги порівняно з хімікатами для обприскування:

  • Можливість обробити навіть дуже великі і старі дерева;
  • Тривалий термін захисту — ін'єкція діє близько 3 років;
  • Комплексний вплив на всіх шкідників — всі частини дерев, оброблених таким чином, стають неїстівними;
  • Парк, в якому дерева обробили ін'єкційними інсектицидами, можна відвідувати відразу ж після обробки, адже в повітря і на поверхні рослин отруйні компоненти не потрапляють.

До недоліків таких препаратів можна віднести такі нюанси:

  • На такі інсектициди ціна в Україні досить висока і не завжди у засновників зеленої зони є достатньо засобів для обробки всіх дерев;
  • Висока ціна провокує низький попит, тому і лінійка препаратів не відрізняється різноманітністю, проте їх дієвість — вище всіх похвал!


Потрібно обробляти парки від кліщів?


В умовах глобального потепління кліщі в зелених зонах не просто поширені — їх період активності стає більш тривалим і навіть взимку в сонячні дні можна підчепити кліща. Якщо люди тепло одягнені, вони не дуже переживають про такі перспективи, але домашні вихованці можуть принести цих паразитів додому.
Для знищення кліщів застосовуються препарати, до складу яких входить циперметрин. Немає необхідності обприскувати дерева, досить обприскати кущі і траву. Фунгіциди, інсектициди, гербіциди купити оптом Препарат впливає лише на комах — теплокровні тварини і люди стійкі до його дії. Тим не менше, потрібно обмежити відвідування зеленої зони на 1-2 дні.
Окремою перевагою таких препаратів є їх ціна — такі інсектициди купити в Україні можуть навіть маленькі міські і сільські ради.


Застосування фунгіцидів у зелених зонах


В парках и скверах оптимальным считается применение фунгицидов в стволовых инъекциях или биологических препаратов.
Преимущества таких фунгицидов очевидны — длительный срок действия и полная безвредность для посетителей парка.
Фунгициды в стволовых инъекциях достаточно дорогие, но ими можно обработать крупные старые деревья.
Биологические фунгициды являют собой набор микроорганизмов, враждебных болезнетворным грибкам, но при этом они абсолютно безвредны для людей, животных и насекомых. Их воздействие не очень быстрое, но эффект остается и в сырую погоду.
Будь інсектициди і фунгіциди купити пропонує наш магазин.
На нашому ресурсі інсектициди і фунгіциди купити в Україні можна від найвідоміших виробників і за розумних розцінки!

Контакти
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом
Владислав

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner