Кошик
641 відгук
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом

Фунгіциди та інсектициди для здоров'я трояндових кущів

Фунгіциди та інсектициди для здоров'я трояндових кущів

Люди часто прагнуть фунгіциди та інсектициди купити для обробки плодових і овочевих культур, а декоративні рослини отримують набагато менше уваги. Зокрема, це пов'язано з тим, що такі культури ростуть в місцях, де люди часто перебувають, наприклад, на клумбі в приватному дворі. Варто ризикувати здоров'ям людей, які будуть дихати випарами біля рожевих кущів, обробляючи їх хімікатами?

Однак якщо ви прагнете отримати пишне цвітіння, необхідно і квіточкам придбати спецпрепарати.

Які хвороби та комахи загрожують трояндам?

Троянди зазвичай виявляють недостатню стійкість перед грибковими захворюваннями:

 • Борошнистою росою;
 • Іржею;
 • Сіра гниль;
 • Чорна плямистість.

Атакувати рожеві кущі можуть і комахи-шкідники:

 • Попелиця;
 • Павутинний кліщ;
 • Листовійка;
 • Щитівка;
 • Капустянка.

При належному догляді і профілактичних заходах збитки, заподіяні шкідниками рослини, можна мінімізувати.

Залежить вразливість троянд для хвороб і шкідників від сорту?

Різні сорти можуть виявляти різний імунітет до впливу грибкових інфекцій. Проте це залежить не лише від генетичної складової, але й від умов зростання.

Чим вище морозостійкість троянд, тим менше потреба утеплення. Фунгіциди, інсектициди купити в Україні А саме надійне утеплення, наприклад, агроволокно, створює оптимальне середовище для розвитку грибкових інфекцій. Тому ризик розвитку захворювань вище у молодих рослин, які утеплюють, поки вони не укорінятимуться надійно, у рослин, які ростуть в прохолодному кліматі, де без утеплення кущі делікатних сортів не перезимують, у троянд, що ростуть в теплицях.

На інтереси комах-шкідників сортові відмінності однозначно не впливають.

Які фунгіциди застосовують для обробки троянд?

Існує два варіанти — фунгіциди купити і приготувати самостійно.

Купують для троянд мідний купорос, яким обробляють рослини до початку активної фази розвитку, а для обробки кущів, у яких постраждали листя від грибкових захворювань зазвичай застосовують бордоську рідину.

Потрібно враховувати, що ці речовини токсичні, тому якщо троянди розташовані у місцях, де присутні діти або розташовуються люди, потрібно обдати перевагу біологічним фунгицидам, які абсолютно нешкідливі для людей і тварин. Такі фунгіциди купити в Україні можливо від кращих світових виробників.

Другий варіант — періодична обробка кущів відварами кропиви, ромашки, полину.

В якості профілактики виконуються такі умови виростання:

 • Посадка на сонячному місці;
 • Регулярне добриво, зокрема розчином пташиного посліду;
 • Прибирання опалого листя;
 • Боротьба з бур'янами, які закривають кущ і заважають вільній циркуляції повітря.

Які інсектициди купити в Україні для троянд?

Для обробки троянд застосовують інсектициди системної дії або контактні.

Зокрема, затребувані і добре себе зарекомендували Актара, Актеллик, Фуфанон.

На всі інсектициди ціна в Україні доступна і придбати їх можна в інтернет-магазині, який пропонує продукцію відомих і надійних виробників пестицидів.

Однако есть и альтернативные методы обработки кустов. Они менее эффективны, но безвредны, их можно применять для обработки цветника в детском саду или другом месте, где применение химикатов нежелательно.

Мы расскажем, как бороться с насекомыми безвредными методами.

Отпугивают насекомых растения с сильным запахом, которые станут хорошими соседями для роз. Это календула, бархатцы, лаванда.

Для обработки кустов применяют отвар табака, полыни, лука и чеснока. Чтобы отвар лучше держался на ветках и растениях, стоит добавить в него немного хозяйственного мыла в качестве закрепителя.

Учитывайте, что есть соседи, которые будут помогать вредителям. Например, муравейник на территории приведет к распространению тли, ведь муравьи защищают своих питомцев, а главное — переносят их на ветки и листья, способствуя быстрому распространению паразитов. Поэтому синхронно бороться нужно не только с тлей, но и с муравьями.

Инсектициды, цена на которые доступна для каждого, помогают не только истребить насекомых, но и обеспечить здоровье для розового куста, благодаря чему он сможет более успешно противостоять заболеваниям.
Контакти
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом
Владислав

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner