Кошик
636 відгуків
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом

Як підготувати насіння до посадки?

Як підготувати насіння до посадки?

Коли приходить весна і люди починають готуватися до посіву різноманітних культур на городі, багато хто відразу згадують про засобах захисту рослин. Як правило, людей цікавлять гербіциди від бур'янів.

Але для того, щоб отримати хороший врожай, потрібно не тільки боротися з шкідниками, але і використовувати якісний, підготовлений посадковий матеріал.

А підготовка насіння до посіву може бути найрізноманітнішою!

Відбір кращих насіння

Найпростіший спосіб вибрати кращий посевмат — опустити насіння у воду. Ті з них, в яких присутній достатній запас поживних речовин, опустяться на дно. Саме з них виростуть здорові рослини.

Порожні і напівпорожні насіння зливайте безжально — навіть якщо з них проклюнуться і сходять паростки, рослини будуть неконкурентоспроможними.

У великих господарствах з цією ж метою зерно просіюють откалибровывают. До посіву допускають великі насіння з достатньою питомою вагою.

Протруювання насіння

Актуально не тільки для аграріїв, які вирощують зернові культури і побоюються, що їх будуть вживати в їжу гризуни і птахи.

Протруювач насіння допомагає виростити якісну розсаду в парниках, адже отримана з протруєному зерняток розсада не стане на місці постійного зростання жертвою колорадського жука або інших агресорів.

Деякі ранні культури страждають саме з-за того, що комахам ранньою весною нічого їсти. Великий вибір і доставка по всій Україні. Тому на деяких ділянках неможливо виростити з непротравлених насіння, наприклад, редис.

Вибираючи протруйник насіння в Україні, обов'язково поцікавтеся строком його дії. Бажано, щоб він був достатньо довгим, щоб захищати рослину в період його уразливості, але до моменту збору врожаю токсичний ефект зник.

Застосування комплексних добрив в підготовці насіння

Деякі професійні виробники насіння розробили методику, згідно з якою необхідно не тільки протруйник насіння купити в Україні, але і спеціальні комплексні добрива. Такий підхід дозволяє рослинам швидко розвиватися в самому юному віці, коли рослини особливо вразливі.

Застосування комплексних добрив актуально для обробки елітного насіння культур, які мають дуже маленькі насіння. Наприклад, у такому вигляді пропонують елітні насіння петуній голландської селекції. Коли кожне крихітне насіння упаковано в горошину з добрив, це дозволяє більш раціонально розподілити насіння на ґрунті.

Врахуйте, що при застосуванні таких насіння важливо щедро поливати землю, адже оболонка захищає насінину в тому числі і від вологи, а поки оборочка не розчиниться, не з'явиться росток.

Пророщування насіння

Найпростіший спосіб пророщування насіння — викласти їх на вологу тканину на кілька днів.

Але цей спосіб має і свої недоліки — насіння деяких культур мають дуже тендітні паростки, тому, якщо вони вже проклюнулися, існує великий ризик зламати їх в процесі посадки.

Замочування у воді має інший недолік — без доступу повітря протягом кількох годин деякі насіння можуть зіпсуватися.

Тому винахідливі дачники опускали в банку з водою, в якій замочували насіння, трубку від апарату, який постачає повітрям акваріум. Насіння перебувають у воді, але мають доступ до кисню, тому ідеально розвиваються.

А щоб не пошкодити насіння при посіві, можна приготувати "кисіль" з води і крохмалю, остудити його і опустити в цю масу насіння. Посів проводиться за допомогою чайника.

Методика особливо ефективна, наприклад, для підготовки насіння моркви.

Звичайно, тільки підготовка насіння не забезпечить солідний урожай. Вам може знадобитися добрива і гербіциди купити, створити належний рівень вологості, а в деяких випадках — організувати затінення. Але це буде вже пізніше.

Контакти
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом
Владислав

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner