Кошик
600 відгуків
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом

Чим можна замінити хімічні засоби захисту рослин?

Чим можна замінити хімічні засоби захисту рослин?

Все більше людей останнім часом насторожено ставляться до будь-яких хімічних препаратів. Є навіть такі любителі органіки, які придивляються на ринку, чи є у фруктах дірочки ходів черв'яків — мовляв, розумні комахи що потрапило жерти не будуть. Такий підхід, звичайно, є ознакою патологічних страхів і відсутність логічного мислення, адже якщо б комахи дійсно були такими розумними, вони б успішно уникали загибелі від хімпрепаратів.

Але люди, які побоюються шкоди для свого здоров'я від хімпрепаратів, дійсно розробили деякі методики відходу за рослинами, які досить ефективні.

Пастки для шкідників

Відвідуєте дачу рідко, побоюєтеся за врожай, але не прагнете інсектициди купити і використовувати? Існують кілька видів шкідників, які з легкістю потрапляють у пастки. Причому на такі "інсектициди" ціна більш ніж доступна, нерідко їх просто виробляють з підручних матеріалів.

Наприклад, капустянка (вона ж вовчок), яка безжально винищує коріння розсади та молоді коренеплоди, спокуситься... пивом. Відкорковану пляшку з цим напоєм треба вкопати в землю під кутом близько 45°. Инсектециды, фунгіциди купити з доставкою. Важливо, щоб пива було не занадто багато, інакше є ризик, що навіть опьяневшее комаха допливе до горла, але і не дуже мало, інакше капустянка не потоне.

Яблоневую плодожерку подібним способом ловлять навесні під час вильоту метеликів на заграв, компот.

Показали свою ефективність ловчі пояси. Наприклад, згадана яблунева плодожерка за час розвитку черв'ячків зіпсує не один плід — гусениці змушені кілька разів підніматися по стовбуру плодового дерева. Якщо обернути навколо стовбура кілька шарів гофрокартону і закріпити конструкцію скотчем, черв'ячки будуть накопичуватися всередині папери. Кожні 2-3 дні потрібно буде спалювати старий ловчий пояс і вішати новий.

Якщо дерева уражаються попелиць, на них вішають інші види поясів — змазані вазеліном. Мурашки, які прагнуть підняти тлю на дерево, не можуть подолати цю перешкоду з вантажем.

Ловчі пояси не можуть замінити інсектициди системної дії, але якщо у вас не промисловий сад, а присадибна, такий спосіб боротьби з шкідниками дозволить отримати непоганий урожай.

Покликані боротися з комахами і різноманітні відвари трав або посадки культур з сильним запахом. Однак цей спосіб дозволяє лише відлякувати комах-шкідників, причому не завжди ефективно.

Чи можна уникнути застосування хімічних фунгіцидів?

Фунгіциди купити в Україні можна будь-які. Якщо ви побоюєтеся за своє здоров'я, здоров'я близьких і домашніх улюбленців, можна просто фунгіциди купити біологічно активні. Вони повністю нешкідливі для людей, тварин, птахів, бджіл, так як мікроорганізми спеціалізуються тільки на збудників захворювань.

До переваг таких препаратів можна віднести тривалість дії — якщо ви обробили виноград, ягідні кущі або дерева такими препаратами, мікроорганізми самі будуть дбати про те, як розмножуватися, як втриматися у випадку дощу і так далі.

Для того, щоб уникнути застосування хімічних фунгіцидів, варто дотримуватися такі правила:

1. Вибирати сорти рослин, які стійкі перед грибковими захворюваннями.

2. При висадці рослин враховувати культуру-попередника, звертати увагу на те, які багаторічні рослини розташовані по сусідству. Якщо рослина не заразиться, його не доведеться обробляти.

Чим можна замінити гербіциди суцільної дії?

Не завжди є можливість, а головне — бажання в гонитві за органічними продуктами простояти всю весну і все літо на городі з сапкою п'ятою точкою догори. Для розумних городників придуманий процес соляризації грунту.

Для цього потрібно мати лише чорну поліетиленову плівку.

Землю потрібно скопати, розрівняти, розбити грудки і щедро полити землю.

На підготовлений таким чином грунт на кілька місяців потрібно покласти чорну плівку.

Земля прогріється, причому до глибоких шарів, бур'яни зійдуть і загинуть, так як не будуть мати доступу до сонячного світла.

Зрозуміло, що така методика не допоможе, якщо потрібно позбавити від бур'янів ціле поле. Аграрії будуть змушені купувати гербіциди для пшениці, соняшників чи інших культур.
Контакти
+380 (63) 828-07-00
Одеса, Україна
«Agro Seeds» Товары для сада и огорода оптом
Владислав

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner